Firmamız kuruluşumuzdan bugüne kadar imza attığımız sayısız çeviri ve tercümanlık işlerinden büyük bir başarı ile çıkmamızın haklı gururunu yaşıyoruz.

Size ve şirketinize özel olarak geliştirmiş olduğumuz tercüme çözümleri ile dış dünya ile sürekli bağlı kalmanızı sağlayan Albatros Tercüme yıllardır, tercüme sektöründe aranan bir kuruluş olmayı başarmış öncü firmalardan birisidir.

Vizyon

Kalite, Güven & Profesyonellik

Bir şirketin sunduğu hizmetlerin kalitesi ancak çalışanları kadar iyi olabilir. Albatros Tercüme olarak temel amacımız müşterilerimizin kaliteli çeviri hizmeti taleplerini karşılamaktır. Bu nedenle, sadece kendi alanında uzman ve deneyimli profesyonel noter yeminli tercümanlarla ve editörlerle çalışıyoruz.

Misyon

Hizmet Odaklı Performans

Kurumsal ve etik değerlerimiz doğrultusunda, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun yüksek kalitede tercüme hizmetleri sunarak, sektörde tercih edilen çözüm ortağı olmak ve hedef pazarlarda büyümek ve söz sahibi olmaktır.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Yurt dışı görüşmelerimizde İzmir'de beraber çalıştığımız Albatros Tercüme ekibi ile simultane çeviri işlerindeki titiz çalışmalardan çok memnun kaldık. Teşekkürler.

Ahmet S.

Menajer
Noter için yeminli tercüman ihtiyaçlarımızı Albatros Tercüme ekibinden sağlamaktayız. Yaptığı işlerde ve çalışmalarından gayet memnunuz.

Muhammet L.

Proje Yöneticisi
Bir çok web projesinde Albatros Tercüme ile çalışmaktayız, Albatros Tercüme ekibine teşekkür ederim.

Yiğit D.

IT Yöneticisi
TOP
Hemen Ara
WhatsApp Destek